Kent ve Başkan

Ekip Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Ekip Tesisat Su Kaçağı Tespiti
1.174 views Okundu
03 Ocak 2021 - 7:10
Firma YetkilisiSu tesisatçısı
Yetkili Telefon02165058441
Telefon02165058441
Faks02165058441
Web Sitesihttps://www.ekiptesisat.com
E-Posta
Firma Adresi.
İl / İlçeistanbul
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

Ekip Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, duvarda veya fayansta meydana gelen su damlacıkları sayesinde anlaşılabilir. Kimi zaman da sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülmeyen sızıntılara gizli kaçak adı verilmektedir. Önceki dönemlerde bu sızıntıların ortadan kaldırılması hem zahmetli hem de maddi boyutu bir hayli fazla oluyordu. Çünkü kaçağın yerini tespit etmek için kimi zaman bütün bir duvarın kırılması ve mekanın inşaat haline gelmesi gerekiyordu. Oysa teknolojiylerledikçe bu kaçakları modern yöntemler ile tespit eden cihazlar geliştirildi. Kurumsal firmalar da su kaçağı tespitini modern cihazlar ile beraber yapmaya başladı. Bu cihazları kullanabilecek eğitimli personeli de bünyelerinde barındıran kurumsal firmalar, bu şekilde hem zahmetsiz hem de maddi durum gerektirmeyen yöntemi kullanmaya başladı.
Su Tesisatçısı

 

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapan firmaların teknolojik ürünleri kullanması ile beraber maliyet de düştü. Bu sayede binanın her yerindeki sızıntılar çok basit bir biçimde bulunabilir hale geldi. Üstelik çok küçük bir çatlak veya deliğin bile modern cihazlarla kısa bir süre içinde tespit edilerek tamir edilebilir duruma gelmesine sebep oldu.

Çıplak gözle görülemeyen sızıntıları bile bulan cihazlar hem bina sahibine hem de tesisat işi yapan şirketlere büyük kolaylıklar sağladı. Müşteri memnuniyetini önemli tutan firmamız bu en son teknoloji cihazlara sahiplerdir. Bunun neticesinde da hiçbir yer kırılmadan meydana gelen sorun kalıcı olarak ortadan kaldırılmaya başlandı. Maliyetleri fazla olduğu için de yalnızca kurumsal firmalarımızın sahibi olduğu bu cihazlar, müşterilerin yaşadığı sızıntı kabusunu kısa bir süre içinde ortadan kaldırmaktadır. Güvenli hizmet sunan firmaları da evvela internet alanında detaylı bir biçimde araştırmak gerekiyor. Kurumsal firmalar kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Klasik yöntemlerde bütün bir banyonun kırılma ihtimali bir hayli büyüktür.

Kırıp dökmeden apartmanınız, işyeriniz ve müstakil evinizdeki her tip su kaçağını dışardan tespit edebilen servis ekibimiz kısa sürede, tek yerden müdahaleyle soruna geri dönmemek üzere çözüm getirebilir. Kılcal çatlaklardan kaynaklı su kaçaklarında uyguladığımız özel kimyasallarla tek çekiç darbesine dahi gerek kalmadan onarımı da kırmadan yapabilecek uzmanlığa sahibiz.

Çünkü su kaçağı sızıntının görüldüğü yerden çok daha ayrı bir yerde olabiliyordu. Bu da mekanın tamamının kırılması manasına gelebiliyordu. Oysa gelişen teknolojiyle beraber su kaçağını bulmak için kırıp dökme işlemleri tarih oldu. Uzman personel, oldukça gelişmiş cihazlar aracılığıyla kaçağın tespitini gerçekleştirerek daha büyük masraflara yol açmadan sorunu ortadan kaldırmaktadır. Hizmette ise koşulsuz müşteri beğenisi esas alınmaktadır.

Su kaçağı tespitinde profesyonel ekibimiz ve en son teknoloji cihazlarımızla su kaçağı bulma işlemini yerinde tespit eder minumum hasar ile su kaçağınızı önleriz. Garantili işlemle ile su kaçaklarınızın onarımını yapmakta olup müşteri beğenisine önem göstermekteyiz. Sizlerde su kaçaklarınızı için bizlerle iletişime geçin su kaçağı sorununuzu ortadan kaldıralım. Zamanınızı değerini bilin ve bizimle iletişime geçin.

Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabosu, tuvalet, banyo gideri fark etmeden tüm gider tıkanıklıklarını ithal gider açma robotlarıyla etrafı inşaat alanına çevirmeden açabiliyoruz. Kullandığımız Alman teknolojisine sahip tıkanıklık açma robotları sadece ev ev işyerlerindeki gider tıkanıklıklarında değil, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde de kısa sürede kesin sonuç almamızı sağlamakta.

Petek Temizleme

Isıtma sisteminizdeki verimlilik kayıplarını önleyen, sistemin kullanım ömrünü uzatan ve peteklerin maksimum oranda ısınmaya devam etmesini sağlayan petek temizliği konusunda da garantili hizmetler sunuyor ve bu hizmetlerde yeni nesil yıkama makinaları kullanıyoruz.

Peteklerin tek birini bile sökmeksizin, tesisata dışardan bağladığımız petek temizleme makinası sayesinde tüm petekleri aynı anda ve sadece dakikalar içinde temizleyebiliyoruz. Merkezi sistem petek temizleme hizmetlerimizde binadaki tüm petekler aynı anda temizlendiğinden, kapalı devre gerçekleştirdiğimiz petek temizliğiyle işlem zahmetsizce ve oldukça düşük maliyetle tamamlanabiliyor.

 

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.