Kent ve Başkan

Mustafa Akın ; Menderesliler kaliteli bir yaşamı hak ediyor..

Mustafa Akın ; Menderesliler kaliteli bir yaşamı hak ediyor..
335 views
10 Eylül 2023 - 10:29

Bütün insanlar kaliteli bir yaşamı hak ederler. Kentsel yaşam, kişinin kendini iyi hissedeceği kentsel koşulların varlığını ifade eder.

Ülkemizdeki kaynakların dağılımı ve kişilere sunulan refah ve yaşam şartlarındaki eşitsizlikler, sosyal ve ekonomik problemler yaratmaktadır. Bunu hepimiz görüyor ve yaşıyoruz

Bizler yönetime talip olan insanlar ekonomik kaynakları, insanların ihtiyaçları, beklentileri ve öncelikleri doğrultusunda etkin olarak kullanmalıyız. Sosyal ve ekonomik problemleri yerinde tespit etmeliyiz

Kentsel Yaşam Kalitesi Belediyelerin konusudur.”

Belediyecilik “  toplumsal, ekonomik, alt yapı, iletişim, ulaşım, çevre ve benzeri olanakların en iyi şekilde sunulmasıdır.

Mendereste yaşayan hemşerilerimizin eşit, dengeli, hizmetleri gereksinimleri oranında yararlanması, temel insan hak ve özgürlükleri ile birlikte, dayanışma hakkı, yaşanabilir çevre, planlı kentsel alanlar, yeşil alanlar, sosyal alanlar, parklar ve benzeri olduğu gibi sağlıklı içme suyunun temini veya çöplerin düzenli toplanmasına da ihtiyaç vardır.

Sevgili Menderesli Hemşerilerim sağlıklı bir çevre, konut, dolaşım, sağlık, spor, eğlence, kültürel ve sanatsal gelişim sizin öncelikli hakkınızdır.

Kendi adıma şunu söyleyebilirim ki sadece Mendereste yaşamayı değil yaşadığınız çevreyi de en az eviniz kadar sevdirmek bunlar için gerekli çalışmaları yapmak yaşamınıza değer katacak hizmetleri yerine getirmek öncelikli görevimdir.

Mustafa AKIN

İYİ Parti Menderes Belediye Meclis Üyesi

İYİ Parti Menderes Belediye Başkan Aday Adayı

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.