Kent ve Başkan

Menderes Değişime Hazırlanıyor..

Menderes Değişime Hazırlanıyor..
106 views
30 Mart 2024 - 12:47

Menderes Değişime hazırlanıyor..

Yaşadığımız modern çağda değişim kelimesini neredeyse her gün duyuyoruz Yaşadığımız kente, hayatlarda ne eksik ve biz neden çevremizi değiştirmek istiyoruz?

Aslında hepimiz  gerçekten konforlu,güvenli  ve temiz bir cevrede yaşamak istiyoruz..

Hayatımızı ve kentimizi değiştirmek istiyorsak buna kara vermeliyiz. Ancak gerçekten değişmek ve dönüşmek istiyorsak doğru olan değişmeye başlamaktır.   Dr. Russ Harris ‘’ Hayatınızdan memnun değilseniz, yapılacak mantıklı şey hayatınızı değiştirmek üzere harekete geçmektir.diyor Değişimin gerçek ve kalıcı olmasını istiyorsak eğer konfor alanımızdan çıkıp harekete geçmemiz gerekiyor..

Menderes uzun zamandır atıl bir durumda İzmir kent çeperinin en mahzun bırakılmış ilçesi. Büyük ve güçlü bir potansiyeli olduğu halde gözle görülür dikkat çeken bir hizmet alamıyor

Menderes, denizi, sahili, doğası, turizmi, tarımı, potansiyel kaynakları ile değil yerel idarecisinin görevden alınması ile ya da çeşitli yolsuzluk iddialarının gölgesindeki sansasyonel görevi kötüye kullanma haberleri ile ancak gündem oldu.

Yaşam biçimi  kaygıları ve endişeleri ile sürekli statükodan yana olmak..

Karşılığında kenarda bırakılmış bir kente yaşamak

Menderesli yurttaşlar  bunu hak etmiyor..!

Yarın sandığa giderek bir Değişime öncülük edebiliriz.

  Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz  güvenilir, liyakat sahibi, işinin ehli, güçlü kadrosu ile değişim ve modernleşme konusunda iddialı. Projeleri hazır, çalışma heyecanı yüksek.

Herkes için eşit, ayrımsız, güler yüzlü, Eser ve Hizmet Belediyeciliğini Mendereste iş başına getirmek istediğini ifade ediyor..

Sinan Akdeniz  ‘’Güzel Menderes’imizin geleceği için her bir hemşerimizle biriz, beraberiz, birlikteyiz. Menderes bizim, hepimizin. Bu değişim ve yenileşmeyi birlikte başaracağız diyor.

Oy pusulası ile kabine girdiğimizde Mevcut durumu idare etmek isteyen beceri yoksunu, liyakatsiz, ön görüsüz, statükocularla ile Hizmet etmek isteyen, konforlu bir ilçe hayal eden güvenli ve temiz bir kent isteyen Sinan Akdeniz arasında bir tercih yapacağız

Statükoyla ,Değişim ve Yenileşme arasında bir tercih yapacağız..

İnanıyoruz ki bu sefer Menderesli yurttaşlar Değişimden yana kararını verecektir…

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.