Kent ve Başkan

Menderes Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Akın Belediyecilik manifestosunu yayınladı

Menderes Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Akın Belediyecilik manifestosunu yayınladı
207 views
03 Aralık 2023 - 12:15

Sevgili Hemşerilerim Değerli Menderesliler 

Belediyecilik “  toplumsal, ekonomik, alt yapı, iletişim, ulaşım, çevre ve benzeri olanakların en iyi şekilde sunulmasıdır.

Mendereste yaşayan hemşirelerimizin eşit, dengeli, hizmetleri gereksinimleri oranında yararlanması, temel insan hak ve özgürlükleriile birlikte, dayanışma hakkı, yaşanabilir çevre, planlı kentsel alanlar, yeşil alanlar, sosyal alanlar, parklar ve benzeri olduğu gibi sağlıklı içme suyunun temini veya çöplerin düzenli toplanmasına da ihtiyaç vardır.

Menderesli Hemşerilerim sağlıklı bir çevre, konut, dolaşım, sağlık, spor, eğlence, kültürel ve sanatsal gelişim sizin öncelikli hakkınızdır.

    Sosyal Belediyecilik vazgeçilmezimdir..

Belediye Başkan yardımcılığı görevinde bulunduğu süre içerisinde en çok sosyal yardım ve dayanışmayı gözettim önümüzdeki yerel seçimlerde Belediye Başkanı olarak da hedefim hizmet üretensosyal dayanışmacı, sosyal demokrat bir yerel yönetim anlayışının hayata geçirilmesi ve örnek olmasıdır.

   Kıymetli Hemşerilerim Engeli yurttaşlarımızın hem üretime hem de yaşama katkı koymalarının önünü açacak kalıcı çözümler gerekiyor Sadece engeli yurttaşlarımız değil semtimizin tüm dar gelirli ve mağdur kesimlerine ulaşmak öncelikli görevimdir

Mendereste sosyal sorumluluk projeleri ile özellikle kadın, çocuk, genç ve yaşlıların çeşitli programlarla sosyalleştirilmesi faaliyetlerini önemsiyorum. Özelikle genç ve kadın nüfusa yönelik mesleki eğitim kurslarının temel hedef; eğitimlerin belirli bir disiplin ile verilerek sertifikalandırılmasını bu kesimlerin çalışma hayatına katılmalarını sağlamak istiyorum

Sevgili Menderesliler Mustafa Akın olarak halka hizmet ederken şu temel ilkeleri göz önünde hep bulundurdum; “ İnsan odaklı olmak, eşitlikçi ve kapsayıcı olmak, dayanışmacı ve yardım sever olmak. Bu ilkeler ışığında yoluma devam edeceğim söz veriyorum..

 

   Mustafa Akın

Menderes Belediye Başkan Aday Adayı

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.