Kent ve Başkan

ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU

ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU
2.706 views Okundu
19 Aralık 2019 - 17:31
Firma YetkilisiÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU
Yetkili Telefon(0212) 852 25 32
Telefon(0212) 852 25 32
Faks(0212) 852 25 32
Web Sitesihttp://www.elitestetisyenlikkursu.com
E-Postainfo@elitestetisyenlikkursu.com
Firma AdresiMevlana Mahallesi Hürriyet Caddesi LotusLife Konutları No: 10 / F Beylikdüzü / İstanbul
İl / İlçeistanbul
Sektörlereğitim / estetik

HAKKIMIZDA

ELİT AKADEMİ verdiği eğitimlerle sektörde tartışmasız lider konumunda marka olmuştur. Her zaman ilklerin öncülüğünü yapmış bir kurum olarak, yeniliklerin yakından takipçisi olup eğitimlerine her geçen gün yenisini eklemiş ve kalitesine kalite katarak Güzellik Kursu / Estetisyenlik, Masaj alanlarında yüzlerce kursiyer mezun etmiş ve birçok öğrenci halen kurslara devam etmektedir.

 

Eğitimlerimiz titiz bir şekilde M.E.B. müfredatına bağlı kalmak kaydıyla alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış olup, donanımlı ve kendine güvenen birer uzmanın bilmesi gereken tüm konuları kapsamaktadır.

Ayrıca öğrencileri geliştirmek amacıyla bu derslerin yanı sıra, birçok estetik uygulamaları zaman zaman eğitim semineri olarak kursiyerlere sunmakta ve kursiyerleri ufku geniş, teknoloji ile barışık uzmanlar olarak iş hayatına hazırlamaktadır.

 

Tecrübeli ve uzman hocaların eşliğinde sağlanan eğitimlerin sonunda kursiyerlerimize, uzun vadeli planlarla istihdam sağlayan kurumumuz diğer taraftan isteyen birçok Güzellik salonu, Klinik, Hastane ve SPA merkezlerinin profesyonel uzman ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilerine cevap vermektedir. Her yıl sonunda bir yıl içinde mezun olmuş tüm öğrencilerine bir sertifika töreni hazırlayıp özel bir kep giyme töreni ile onları ödüllendiriyor ayrıca çeşitli aktiviteler ve tanışma toplantıları düzenleyerek kursiyerlerine sosyal açıdan geliştirmeye çalışmaktadır.

 

Elit Akademi kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Kursiyerlerine her açıdan destek vermeye çalışan hocalar ayrıca psikolojik olarak onlara sıcak bir aile ortamı sunmakla birlikte eğitim sonunda öğrencilerine iş istihdamı sağlamaktadır. Çünkü yetiştirdiği öğrencilerine ve eğitimlerine güvenmekle birlikte, mesleki eğitim alanında markalaşmış ismi ile işletmecilerin öğrencilerimizi mezun olduklarında tereddütsüz şekilde işe alınmalarının önünü açmaktadır.

Ayrıca iş yeri açmak isteyen öğrencilerimize fizibilite, iş yeri kurma, cihazlar, ürünler, iş güvenliği, salon açma işlemleri konusunda da ücretsiz danışmanlık yaparak, isteyen her öğrencimizin tecrübelerimizden faydalanmasını sağlamaktayız.

 

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSUULUSLARARASI AKREDİTASYON İLE BELGELENDİ

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSUMilli Eğitim Bakanlığının denetim ve disiplini altında, plan ve programları Talim ve Terbiye Kurulu’nca onaylanmış,5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanununu’na göre Meslek Edindirme Kurs lisansına sahiptir.

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU ISO 9001 gerekliliklerine uygun olarak (uzmanlık alanlarına yönelik sertifikalı eğitim programlarının organizasyonu ) kapsamı ile Uluslararası Akreditasyon Formu IAF (International Accreditation Forum ) bağlı akreditasyon kuruluşu tarafından belgelendirilmiştir.

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında ‘Cardcert Management Systems’ standarda ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı Cardcert uluslararası akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

Katılımcılarımıza sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimizle birlikte CARDCERT / EUROPASSCARDUluslararası Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı da (CardcertİnternationalCertificate Diploma AccreditationCard) verilecek olup, Cardcert ile  tarafımızdan edindiğiniz tüm eğitim belgelerinizi tek kartla tüm dünyada izlenebilirliğini ‘’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, Cardcert akreditasyon uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanınızda taşıyarak kullanabileceksiniz.

 

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.