Kent ve Başkan

Çölde Yeniden Türk Esintisi

Çölde Yeniden Türk Esintisi
322 views
24 Mayıs 2022 - 17:33
Çölde Yeniden Türk Esintisi

Mısır, Suudi Arabistan ve Türkiye İlişkilerinde Ekonomik İyileşme

2015 tarihli Mısır Ekonomik Kalkınma Konferansında Arapça vadi kelimesinin çoğulu anlamına gelen Vedian ismi ile duyurulan yeni başkent projesi hızla sona yaklaşıyor. Merkezinde gökdelenler, uzun bir anıt, park, yapay göller, eğitim kurumları, hastaneler ve teknoloji inovasyon parkı bulunduracak olan Vedian aslında bu projelerin inşaatı için de büyük bir ihtiyaç açığı sağlıyor.

Suudi Arabistan ve Mısır ilişkileri bir taraftan hızla normale dönerken Türkiye’nin önde gelen havalandırma firması Cvsair, Mısır ve Suudi Arabistan’da ürünlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri için Suudi Arabistan’ın köklü HVAC firması Al Salem Johnson Controls ile uzun dönemli bir stratejik partnerlik anlaşması imzaladı.

Mısır’ın başkenti Kahire’de bu sene altıncısı düzenlenmekte olan Uluslarası Ashrae Mühendislik kongresinde duyurulan anlaşma ile Cvsair ürünlerinin Suudi Arabistan, Mısır, Yemen, Bahreyn ve Lübnan’daki pazarlanma faaliyetlerinde tek yetkinlik hakkı Al Salem Johnson Controls’e verilmiş oldu.

Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki ilişkilerin güçlenmesi, pekiştirilmesi adına önemli bir adım olan anlaşma, ekonomik ticaret hacminin beş milyar doların üzerinde olduğu Suudi Arabistan’da ticaretin normale dönmesi ve ivmelenerek devam etmesi konusunda umut vadediyor.

Detaylı bilgi için: www.cvsair.com.tr

İletişim için : sales@cvsair.com.tr

 

 


Sanem Naz Başaran
Digital Marketing & Social Media Manager
CVS Havalandırma Sistemleri San.Tic.A.Ş.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.