Kent ve Başkan

Başkan Gümrükçü’den Arıcılara Destek Sözü

Başkan Gümrükçü’den Arıcılara Destek Sözü
382 views
19 Ağustos 2022 - 12:54

Başkan Gümrükçü Arıcılarla Bir Araya Geldi

 

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’de arıcılıkla uğraşan vatandaşlarla kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Arıcılık mesleğinin sorunlarını sektörün emekçilerinden dinledi.

Çiğli Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nün öncülüğünde Akvaryum Kafe Restoran’da düzenlenen kahvaltı etkinliğine İzmir İli Arı Yetiştiricileri Birliği İkinci Başkanı Ramazan Keklik ve Çiğli’de arıcılıkla uğraşan vatandaşlar katılım gösterdi. Başkan Utku Gümrükçü, katılımcılara kurumsal olarak tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin geliştirilmesine yönelik plan ve programlarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu. Sonrasında toplantıya katılan arıcılık emekçilerinin sorun ve ihtiyaçlarını tek tek dinledi.

Başkan Gümrükçü: “Arıcılığı ekonomik değere dönüştüreceğiz”

Çiğli’nin sahip olduğu her türlü değeri korumak ve geliştirmek adına çalıştıklarını ifade eden Başkan Utku Gümrükçü, “İlçemizde tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza ulaşmak ve onların sorunlarına çözüm üretmek için öncelikle belediyemiz bünyesinde Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nü ve tarım komisyonunu kurduk. Balıkçılar ile yaptığımız görüşmelerden sonra arıcılıkla uğraşan emekçilerimizle bir araya geldik. Arıcılık mesleğinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını bizzat emekçilerimizden dinledik. Arıcılığın ilçemiz açısından ekonomik bir değere dönüştürülmesi için atılması gereken adımlar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çiğli Belediyesi olarak, arıcılık mesleğiyle uğraşan vatandaşlarımızın emeğinin karşılığını

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.