Kent ve Başkan

Reklam

 

NOİSİMGÖSTERİM
YERİ
BOYUT
1Büyük ŞeritHer Sayfa940*100
2Büyük ŞeritHer Sayfa728*90
3Dikey ŞeritHer Sayfa100*600
4Dikey ŞeritHer Sayfa100*600
5Manşet Altı Ana sayfaAna Sayfa 620*150
6Ana sayfa Şerit üstAna Sayfa620*150
7Ana sayfa Şerit ortaAna Sayfa620*150
8Ana sayfa Şerit altAna Sayfa Üst300*250
9Ana sayfa Şerit altAna Sayfa Orta300*500
10Ana sayfa Şerit altAna Sayfa Alt300*500
11Ana sayfa Şerit altAna Sayfa Alt300*250
12Haber Sayfası ÜstHaber Sayfası300*250
13Haber Sayfası AltHaber Sayfası300*500
14Haber Manşet AltıHaber Sayfası620*90
1 MobilMobil Ana SayfaMobil Ana sayfa300*250
2 MobilMobil HaberMobil Haber Sayfası300*250

 

Günümüzde reklamın önemi tartışılamayacak kadar büyüktür. Hedef alınan kitlenin düşünce ve alışkanlıklarını etkileyerek satın almaya yönlendirmek ve bu yolla işletmenin karını artırmak reklamın başlıca amacıdır.

Reklam gündelik yaşamımızın adeta bir parçası haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte tüketicilerin ihtiyaç ve talepleri gün geçtikçe artmaktadır. Bir çok üreticinin olduğu bu ticari pazarda müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için farklı olmak gerekir. Ama bazen farklı olmakta yetmeyebilir. Farkınızı hedef kitleye anlatamazsanız sizinde diğerlerinden farkınız olmaz.

Sizin ürününüzdeki farkı hedef kitleye anlatmanın en iyi ve en pratik yolu tabi ki reklamdır. Reklam rekabet unsurunun en belirgin öğesidir. Satışları arttırıp üretim kapasitesini genişletmede çok önemli payı olan reklam firmaların büyümeleri anlamını taşır.

Bir ürünün X firma tarafından üretilmesi ya da bir hizmetin verilmesi o ürünün satışı için yeterli bir koşul değildir. Üretilen malın veya verilen hizmetin kalitesi, fiyatlandırma politikası, dağıtım kanalları vb. kadar önem taşıyan bir unsur da üretilen malın veya verilen hizmetin , o malı hiç tanımayan hedef tüketici kitlesi tarafından tanınması ve satın alma isteğinin sağlanmasıdır.

Bütün bunların olabilmesi içinde yapılacak olan reklamın hedef aldığı tüketici kitlesine hitap edecek kalitede olması gerekir. Bunun içinde hedef alınan kitle doğru biçimde tanınmalı, reklamın yaratıcılığına dair çalışmalar yeterli düzeyde, titizlikle ve olabildiğince özgün biçimde tasarlanmalıdır.

İşte biz size bunu vaat ediyoruz.

İlk iş olarak sizi tanıyarak çalışmaya başlıyoruz. Baştan sona sizinle iletişim içerisinde kalarak hizmetimizi sunuyoruz.

İyi bir reklam filmi için doğru ve vurucu bir metin gerekir. Profesyonel yazı ekibimiz ile sizi en iyi şekilde anlatacak metni yazıyoruz

En kaliteli malzemeler ve işinin ehli profesyonel bir ekip ile çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kurgu ve ulusal tv kanallarında spikerlik yapan arkadaşlarımız tarafından yapılan seslendirme aşamalarından sonra kapak tasarımı yapılmış cd yi istediğiniz sayıda çoğaltarak size teslim ediyoruz.

Biz yaptığımız hizmete iş gözüyle bakmıyoruz, sizi sizin gözünüzden görerek bize anlattığınız sizi bizde dünyaya anlatıyoruz.

Bizim için önemli olan sadece müşterilerimizin memnuniyetidir. Prensibimiz siz mutluysanız bizde mutluyuz.

 

Kent ve Başkan Gazetesi

TEL : 0216 504 99 14

info@kentvebaskan.org

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.