Kent ve Başkan

ÇALIK: ÜRETİM BİR ÜLKENİN EKONOMİSİ İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİ

ÇALIK: ÜRETİM BİR ÜLKENİN EKONOMİSİ İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİ
153 views
27 Şubat 2020 - 1:29

 

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, ilçedeyaklaşık 30 yıldırfaaliyet gösteren İhlas Ev Aletleri fabrikasını ziyaret etti. Üretimin bir ülkenin ekonomisi için oldukçaönemli olduğunu belirten Çalık, fabrikanın tüm birimlerini ziyaret ederekfirma ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, ilçenin kalkınmasına katkı sunan ve istihdam oluşturan sanayi kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleşen ziyaretlerde Mermerciler SanayiSitesi içerisinde yer alan ve yaklaşık 30 yıldır bölgede faaliyet gösteren İhlas Ev Aletleri fabrikasını ziyaret eden Mehmet Murat Çalıkfirma ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Dr. Ömer Kamber ve Belediye Meclis Üyesi Ufuk Levent Timurkaynak ile birlikte fabrikada incelemelerde bulunan Başkan Çalık çalışanlarla da bir araya geldi.

 

Çalık; “Üretim Bir Ülkenin Ekonomisi İçin Oldukça Önemli”      

 

Üretimin bir ülkenin ekonomisi için oldukça önemli olduğunu belirten Çalık, fabrikanın tüm birimlerini ziyaret ederek çalışanlarla sohbet etti. Belediye ile birlikte gerçekleştirilebilecek her türlü iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacaklarını belirten Ömer Kamber günün anlam ve önemine ilişkin Çalık’a plaket ve hediye; Başkan Çalık ise Kamber’e çalışmalarında başarılar dileyerek Atatürk takvimi ve hediye takdim etti. Ziyaret sonrasında fabrika yöneticileri ve çalışanlar Başkan Çalık’a teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.