Kent ve Başkan

BELİKDÜZÜ’NE 5 YENİ PARK MÜJDESİ

BELİKDÜZÜ’NE 5 YENİ PARK MÜJDESİ
575 views
07 Haziran 2020 - 13:09

 

 

 1. YAŞAM BAHÇESİ’NDE SONA YAKLAŞILDI

 

Beylikdüzü’ndeki tazelenme hareketi tüm hızıyla devam ediyor. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, hafta sonu ilçede devam eden çalışma ve projeleri yerinde inceledi.Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle incelemelerde bulunan Başkan Mehmet Murat Çalık; Marmara, Kavaklı ve Yakuplu mahallelerinde olmak üzere ilçeye toplamda5 adet yeni park kazandırılacağının müjdesini verdi. Başkan Çalık ayrıca Marmara Mahallesi’ndebulunan 3. YaşamBahçesi’nde de sonayaklaşıldığınıbelirtti.

 

BeylikdüzüBelediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, ilçede yapımına devam edilen çalışma ve projelerde incelemelerde bulundu.Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle birlikte haftasonunu saha gezisine ayıran Başkan Mehmet Murat Çalık’ın ilk durağı uzun süredir kullanılmayan ve bakımsız halde bulunan Gürpınar Stadyumu oldu. Başkan Çalık stadyumdaki tribün, soyunma odası vs gibi alanların fonksiyonuna uygun hale getirilerek ilçedeki amatör grupların ve vatandaşların hizmetine sunulacağı bilgisini paylaştı. Gezinin ikinci durağında ise ilçede devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Başkan Çalık, “Bu çalışmaylailçemizinbelki de 30 senesiniplanlamışoldukvebusüreiçerisindeherhangibiraltyapısorunuylabukentiyüzleştirmeyeceğiz.Başta İBB BaşkanımızEkremİmamoğluolmaküzere, İSKİ’ye, bütünçalışanlaraveduyarlılıklarındanötürütümvatandaşlarımızaçokteşekkürediyorum.” ifadelerinikullandı.

 

3 .YaşamBahçesiÇalışmaları’ndaSonaYaklaşıldı

 

GünboyuncailçeyikarışkarışgezerekincelemelerdebulunanBaşkanÇalık; KavaklıMahallesi’ne 2adet, YakupluMahallesi’ne 1adetveMarmara Mahallesi’ne 2 adetolmaküzeretoplamda 5adetyeni park yapılacağınıbelirtti.İçerisindeçocukoyunalanları, fitness gruplarıvedinlenmealanlarınınbulunacağıparklartemmuzayınınikinciyarısındavatandaşlarınhizmetinesunulacak.Marmara Mahallesi’ndebulunan 3.YaşamBahçesi’nde de sonayaklaşıldığınıbelirtenBaşkanÇalık; “Beylikdüzüyaşadığımızbuzorlusüreçtentazelenerekçıkacak.Parklarımızla, YaşamVadimizle, bostanımızla, sahilimizletümİstanbul’anefesolacağız.”şeklindekonuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.