Hoşgeldiniz  

Yörük Obaları Derneğinden Başkana ziyaret

admin | 28 Mart 2018 | Genel, Yerel Haberler

 

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut ve Yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

Milas Belediyespor Voleybol takımının elde  ettiği 1. Lige çıkma başarısı için Başkan Tokat’ı tebrik eden Dernek üyeleri ayrıca Milas Belediyesi tarafından yapılacak etkinliklerde Dernek olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut 6 Mayıs tarihinde düzenlemeyi düşündükleri Boğa güreşlerini Milas Belediyesi ile beraber yapmayı amaçladıklarını belirterek bu anlamda Başkan Tokat’tan destek istedi.

Dernek Başkanı Erkan Turgut ve yönetimine ziyaret için teşekkür eden Başkan Tokat , Milas Belediyesi olarak düzenlenecek Boğa güreşlerine her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.

Ziyaret esnasında Milas Kent Konseyi Başkanı ve Yörük Obaları Derneği üyesi olan Yrd. Doç Dr. Mehmet Günlük , Başkan Tokat’a Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gözlerinden oluşan bir tablo hediye etti. Ziyaret toplu çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

140 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle