Hoşgeldiniz  

Yeni Aküler İle Yeniden Hayata Karışacak

admin | 07 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Manisa Büyükşehir Belediyesi yaptığı hizmetlerin yanında, sosyal belediyecilik anlayışıyla da hizmetlerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç Karaali Mahallesinde ikamet eden Kemal Bebek’in akülü tekerlekli sandalyesinin akülerini yeniledi.

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sosyal hayata entegre olmaları için desteğini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Kırkağaç Karaali Mahallesi’nde ikamet eden Kemal Bebek’e yardım eli uzattı. Engelli Bebek, akülü tekerlekli sandalyesinin akülerinin arızalandığını bildirmesi üzerine Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından aküler engelli Bebek’e ulaştırılması için Kırkağaç Koordinatörlüğüne gönderildi.

“Engelli vatandaşlarımızın yanındayız”

Kırkağaç Koordinatörlüğü aracılığıyla engelli Kemal Bebek’e akülü tekerlekli sandalyesinin yeni akülerinin teslim edildiğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, sosyal belediyecilik anlamında Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman engellilerin yanında olduğunu hatırlatarak, engellilerin her zaman yanında olduklarını kaydetti. Akülü tekerlekli sandalyesinin bozulan aküleri nedeniyle artık evden çıkamaz hale geldiğini ifade eden engelli Kemal Bebek, yardımlarından dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve belediye yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Yeni Aküler İle Yeniden Hayata Karışacak

Yeni Aküler İle Yeniden Hayata Karışacak

72 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $12.799
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle