Hoşgeldiniz  

ÜYELER “HİZMETE” OY VERDİLER

admin | 12 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Antalya Doğalgaz Sıhhi Tesisatçılar Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın yapılan Olağan Genel Kurulunda üyelerinin güvenoyunu alan Saim Çağlayanyeniden Başkan seçildi.

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Toplantı Salonu’nda Saat:10.00’da başlayan ve iki adayın yarıştığı seçimde, mevcut Başkan Saim Çağlayan 284 oy alarak yeniden Başkan oldu. Divan Başkanlığını AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin yaptığı Genel Kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Genel Kurul da Divan kurulunun oluşturulmasının ardından, Yönetim ve Denetim Kurulu Raporları okunarak, Bilanço, gelir ve gider hesaplarının da kabulü oylamasına geçildi. Eski Başkanlardan Onursal Başkan Demir İnceoğlu’nun da teşekkür konuşması yaptığı kurulda, adaylardan Ahmet Çetin ve Saim Çağlayan salondakilere hitaben birer konuşma yaptılar. Aday Ahmet Çetin, mevcut yönetimin eksiklerinin olduğunu vurgularken, mevcut Başkan Saim Çağlayan’da odanın bugünlere nasıl geldiğini, hangi aşamalardan geçtiğini ve bazı kişilerce verilen hizmetlerin üstünün karalanmaya çalışıldığını ve herkesin elini vicdanına koyarak dürüst davranması gerektiğini söyledi. Konuşmaların ardından salonda oynatılan ve dünden bugüne odanın hangi aşamalardan geçtiğini anlatan slayt ise salonda bulunan herkesi duygulandırdı. Akşam saat 17.00’a kadar süren oy verme işlemi sonucunda 384 oy kullanılırken, 4 oy geçersiz sayıldı. Mevcut Başkanın 284 oy aldığı seçimde aday Ahmet Çetin 100 oy’ da kaldı ve böylece 4 yıllığına daha Antalya Doğalgaz Sıhhi Tesisatçılar Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Başkanı Saim Çağlayan oldu.

Antalya Doğalgaz Sıhhi Tesisatçılar Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkârlar Odasının Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Saim Çağlayan

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Emre Bozdemir, Serdar Öksüz, Ese Aydemir, İslam Kartal, Attila Kara, Arif İnce.

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Ahmet Yalın, Şahali Orun, Osman Tepe

 

107 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , , , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7792
EURO 4,6337
BIST $10.944
ALTIN 162,0940

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle