Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR SÖYLEŞİLERİ PROGRAMI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

admin | 02 Aralık 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Üsküdar Belediyesi’nin sporu tabana yaymak amacıyla her hafta Üsküdar’da bulunan okullarda düzenlenecek olan Üsküdar Belediyesi Spor Söyleşileri programı bu haftaHaydarpaşa Meslek ve Teknik Lisesi’nde yapıldı.

Haydarpaşa Meslek ve Teknik Lisesi’nde yapılan Spor Söyleşileri programına spor yorumcusu Gökhan Dinç ve teknik direktör Giray Bulak katıldı.

Programa katılan spor yorumcusu Gökhan Dinç ve teknik direktör Giray Bulak öncelikle gündemi yorumladı. Daha sonra ise öğrencilerin sorularını yanıtlayan konuklar Türk sporuna dair önemli açıklamalarda bulundu.

Konuklardan Giray Bulak Türk sporuna dair yaptığı açıklamada, “Türk sporunda altyapı sıkıntısı var. Biz bu işi eğitim ile çözeriz. Okullarımızda Beden Eğitimi dersleri angarya görülüyor. Öncelikle işe buradan başlamalıyız. Gençlerimize spor yaptırmalıyız,” ifadelerini kullandı.

Spor yorumcusu Gökhan Dinç gündemden düşmeyen yabancı sınırlaması hakkında konuşarak, ‘’Yabancı sınırlaması veya serbestliğinin ülke futbolu için çok büyük bir engel olduğunu düşünmüyorum. Asıl problem ülke futbolunu ve sporunu yöneten zihniyetlerdir. Biz zihniyetleri değiştirmeliyiz,” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerden arasından gelen‘’Fatih Terim Galatasaray’a dönmeli mi?’’ sorusuna Gökhan Dinç, “Beckenbauer nasıl Almanya’da İmparator olarak görülüyorsa, Galatasaray için de Fatih Terim imparatordur. Fatih Terim’in Galatasaray ile anılması her zaman için doğaldır.” dedi.

61 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.123
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle