Hoşgeldiniz  

Urlalı esnafın talebine hızlı çözüm

admin | 15 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, ardı ardına yaptığı esnaf ziyaretlerinde gündeme getirilen isteklerin önemli bir bölümünü anında çözdü. Ferhat’ın Kahvesi’nde gerçekleşen ilk toplantının ardından Acıktım Restoran’da düzenlenen kahvaltıda esnaflabuluşan Başkan Sibel Uyar,  yapılan çalışmalar ve yatırımları anlattı. Esnafın isteklerinin önemli bölümü toplantının ardından aynı gün çözüme kavuşturuldu, diğerleri ise çalışma planına alındı.

 

Urla’yı yaşanılır kent yapmak

Belediye Başkanı Sibel Uyar,  kentteki esnafın yerel yönetim açısından önemini anlatırken şunları söyledi:

“Bizler de esnafımız da halkımızın mutluluğu için çabalıyor. Dolayısıyla paydalarımız ortak. Bizler, hey çalışmamızı vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için yapıyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Urla’yı daha yaşanabilir bir kent yapmaya çalışıyoruz. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek .”

 

Anında çözüm

Hacıisa Mahallesi esnaf toplantısının hemen ardından, dile getirilen sorunlara, Urla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü Park Bahçeler ekipleri müdahale etti.  Kentin merkezindeki Kılınç İş Merkezi  çevresi, Yeni Otopark Sokak, Avm önünde, ağaç budama ve çevre temizliği yapıldı.         Cadde üzerinde ihtiyaç duyulan yerlere çöp sepeti montajı yapıldı. Esnaf  ve vatandaşların diğer talepleri programa alındı.

50 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $12.799
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle