Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Urla HİM hizmete girdi

admin | 28 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Urla Belediyesi’nin kentte yaşayan hemşehrileriyle güler yüzlü, çözüm odaklı profesyonel anlayışla hizmet vermek, yurttaşlarla köprü kurmak ve hızlı ve güvenilir iletişim kurmak için oluşturduğu Hemşehri İletişim Merkezi (HİM) hizmete girdi.

İlçede yaşayan vatandaşların Urla Belediyesi ile doğrudan ve kolay iletişim kurmasını sağlaması için birim belediye binasının giriş katında yurttaşların şahsen başvurabileceği bir merkez oluşturuldu. HİM’e yapılacak başvurular alındıktan sonra sonuçları hakkında Urlalılar’a bilgi verilecek. HİM için başvurular ayrıca telefon, e-posta, faks ve belediyenin www.urla.bel.tr veya https://e-hizmet.urla.bel.tr/ProHIM/ adreslerine yapılabilecek.

İşlem takip edilecek, bilgi verilecek

Urla Belediyesi Hemşehri İleteşim Merkezi’ne yapılacak başvuruların sonuçlanması belirli bir süreyi gerektiriyorsa, başvuru için bir kayıt numarası verilerek işlem takibe alınacak. Daha sonra başvuru sahibine telefonla veya yazılı olarak en kısa sürede dönüş yapılacak.

Halk odaklı hizmet

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, halkın yönetime daha fazla katılmasını sağlayacak projenin belediyenin çalışma sistemini de geliştireceğini belirtti, “Proje kapsamında Urla’da yaşayan tüm vatandaşlarımız ile ilçemizi ziyaret eden konukların, talep ve önerilerinin şeffaf ve etkin bir iletişim yoluyla belediyenin kurumsal kimliği, imajı ve itibarının güçlendirilmesini istiyoruz. Çözüm odaklı anlayışla belediye hizmetleri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı istiyoruz. Belediye olarak dürüst, güvenilir, adil ve tarafsız olmayı, kamunun yararını gözetmeyi, hemşehri memnuniyeti sağlamayı, bilgide erişilebilirlik ve çözüm odaklı olmayı istiyoruz” dedi.

 

HİM Urla İleteşim :

 

754 10 88   Dahili: 128

Elektronik Posta:  halklailiskiler@urla.bel.tr

 

 

91 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.554
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle