Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Turuncu destekten öğrenci desteğine

| 22 Kasım 2017 | Genel

Turuncu destekten öğrenci desteğine

 

19 Kasım 2017 Pazar günü Seferihisar’da Mandalina Şenliği’nde Türk Kızılayı Urla Şubesi’nin açtığı stant ziyaretçilerle doldu taştı. Turuncu Bayramda Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer Kızılayın tanıtımının önemine dikkat çekerek her zaman Kızılaycılara destek vereceğini deklare etti.

Türk Kızılayı Urla Şubesi’nin 2015 yılından bu yana yürüttüğü “hayata bağlan” Projesinde kursiyer olmuş dezavantajlı gurupların ürettiği ürünlerle stant açan Kızılaycılar ürünlerini halkla buluşturmanın mutluluğunu yaşadı.

21 Kasım 2017 Salı günü Güzelbahçe MEV Koleji Kızılay Kulübünün davetlisi olan Kızılaycılar yine öğrencilerinin ürünleriyle stant açtılar. Ayrıca Ege Bölgesi Afet ve Lojistik Merkezi’nce kurulan Deprem Çadırını gezen öğrenciler Kızılaya destek vermek gereğini hissettiler.

Türk Kızılayı Urla Şube Başkanı Nurgül Saltık Kızılaya verdikleri destek nedeniyle Okul Müdürü Tülay Yazgan ve Kulüp öğretmenleri Tuncay Özvural, İlknur Saç ve Nefise Karhan’a Teşekkür Belgelerini verdi.

Saltık, “İyi ki varsınız. Tüm okul müdürleri sizler gibi duyarlı olsa ve her okulda tanıtım ve sunum günleri yapabilsek çok daha verimli olacağız. Bize verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederiz. Kızılay kulübünüzün güzel yürekli öğrencileri bizi etkinlik boyunca yalnız bırakmadı. Sınavlarında ve hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.

 

8 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7751
EURO 4,6660
BIST $11.396
ALTIN 162,4252

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle