Hoşgeldiniz  

“Yıldıramayacaksınız”

admin | 06 Ocak 2017 | Güncel, Tüm Manşetler

 

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, adliye binasının girişinde meydana gelen terör saldırısının olduğu noktaya karanfil bırakarak terörü lanetledi. Başkan Karabağ, “Teröre de ona destek verenlere de lanet olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şu çok iyi bilinmelidir ki bizi asla yıldıramayacaklar” dedi. Karabağ, kahraman şehit polis memur Fethi Sekin’in isminin Bayraklı’da yaşatılacağını söyledi.

Yaşanan hain terör saldırısını şiddetle kınayan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, terör saldırısının meydana geldiği adliye binasının önüne giderek karanfil bıraktı. Karabağ, ülkenin bölünmesine asla izin vermeyeceklerini belirterek, “Teröre karşı tek yumruk olacağız. Şimdi bir ve beraber olma zamanı. Kahraman polis memurumuz Fethi Sekin büyük bir katliamı önledi. Şehidimizin ailesine bundan sonraki süreçte elimizden gelen desteği vereceğiz. Şehidimizin ismini Bayraklı’da yaşatacağız. Kahraman polisimize ve adliye katibi Musa Can kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Terör örgütlerinin ülkemiz üzerindeki oyunlarına asla gelmeyeceğiz. Bu ülke kolay kurulmadı. Kimsenin bölmeye gücü yetmeyecek. Mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi.

bay_8607 bay_8645 bay_8709 bay_8819img-2017

173 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4945
EURO 4,1086
BIST 108.594
ALTIN 144,5072

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle