Hoşgeldiniz  

Cvsair İzmir TESKON+SODEX Fuarında

admin | 21 Nisan 2017 | Teknoloji, Tüm Manşetler, Üst Manşet

Cvsair 2008 yılından bu yana HVAC sektörünün lider firmalarından biri olmayı başarmış, global sektörde yerini almıştır. %100 yerli üretim ve kaliteli mühendislik hizmetlerimiz, özellikle otopark havalandırması, yangın duman tahliye sistemleri ve genel havalandırma konularında uzman, geniş ürün yelpazesine sahip olmakta birlikte, projeye özel çözümler sunmaktayız, dünya genelinde başarı ile tamamlanmış birçok projemiz bulunmaktadır.Türkiye ekonomisi ve ihracatına katkı sağlamaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

 

Cvsair’ ın bayisi olan Ontek ile birlikte İzmir TESKON+SODEX Fuarında, bulunmamızın  önemli sebeplerinden biri,daha güçlü, daha hızlı ve aktif olarak İzmir bölgesindeki çalışmalarımızı ve müşteri potansiyelimizi arttırmak.

Fuar süresince yapılan görüşmelerde mevcut müşterilerimizin görüş ve önerilerini  almak ve portföyümüze yeni müşteriler eklemek üzerine yoğunlaşmış durumdayız.

TESKON+SODEX Fuarı

CVSAIR TANITIM FİLMİ

http://www.cvsair.com.tr/

172 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle