Hoşgeldiniz  

%100 Yerli Jet Fanlar Türkiye’de CVSAIR tarafından üretiliyor.

admin | 12 Mayıs 2017 | Teknoloji, Tüm Manşetler, Üst Manşet

Kuruluşu 2008 yılına dayanan CVS, Türkiye içerisinde Havalandırma Sistemleri ve Enerji Verimliliği konusunda, üretici olarak işbirliği olduğu firmalarla uyum içerisinde çalışmasının yanısıra, profesyonel ekibiyle beraber sektörde Türkiye’nin en tanınır firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Sözkonusu Havalandırma ve Enerji Verimliliği olduğunda, üretici olarak güvenilir bir kaynağız. CVS olarak, kaliteli ürünü doğru fiyatlarla, hızlı teslim ederek dönemin ve zamanın ruhuna ayak uydurarak, açık iletişim ve müşteri memnuniyeti felsefesiyle çalışıyoruz.

Kurulduğumuzdan bu yana profesyonel ekibimizle, iklimlendirme sektöründe işbirliği içerisinde olduğumuz her firma, bulunduğumuz her yatırımda gerekli olan enerjiyi müşterilerimizin memnuniyetinden alarak Türkiye’de kalıcı ve hedeflerine adım adım ilerleyen firma olma yolunda ilerliyoruz.

 

JET FANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

jet fanlı otopark havalandırma

http://www.cvsair.com.tr/

 

Aksiyal Jet Fan

51 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5222
EURO 4,1838
BIST 102.297
ALTIN 146,4037

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle