Hoşgeldiniz  

Tarık Akan’da ödüllü kısa film günleri başlıyor

admin | 30 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Tarık Akan Gençlik Merkezi sinemaları 17. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali’nin finalist filmlerine ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin kısa film alanında düzenlenen en büyük etkinliği olan festivalin finalist filmleri Temmuz ayı boyunca Bucalı film severlerin beğenisine sunulacak. Hollanda’dan İran’a, Mısır’dan İtalya’ya kadar birbirinden değerli yönetmenlerin 19 seçkin filminin gösterime sunulacağı “Uluslararası Kısa Film Günleri” Temmuz ayı boyunca Bucalılarasanat dolu, unutulmaz saatler vaat ediyor.  

 1. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali’nin finalist filmleri Bucalılar için vizyona çıkıyor. Bu yıl 17. kez seyircisiyle buluşan ve Türkiye’nin bu alanda düzenlenen en büyük ve en saygın etkinliklerinden biri olma özelliğini hala koruyan İzmir Kısa Film Festivali’nin finalist filmleri Bucalılar için özel olarak gösterime giriyor.
 2. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali’nin finalist filmleri Tarık Akan Gençlik Merkezi’nin 3 salonunda Temmuz ayı boyunca Bucalılara ücretsiz olarak gösterilecek. “Uluslararası Kısa Film Günler” çerçevesinde Tarık Akan Gençlik Merkezi’nin 3 salonunda toplam 19 finalist film ücretsiz olarak gösterilecek.Sinemaseverler gösterim programına Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi’nin sosyal medya hesaplarından ulaşabilecek.

İranlı yönetmen EsmailMonsef’in ‘Ardak’, Fransız yönetmen David Kramer’in ‘Dogless’, İspanyol yönetmen JuanjoGimenez’in ‘Timecode’ filmlerinin de gösterileceği Kısa Film Günleri’nde sinemaseverlerle buluşacak diğer filmler ise şöyle:

“Wintry Spring”-MohamedKamel- Mısır

“FightingforDeath”-ElenoraVeninova-    Makedonya

“French”-JoszaAnjembe-   Fransa

“The Silence”-FarnooshSamadi, Ali Asgari- İtalya

“Slope”-MargaridaLucas-   Portekiz

“TheDevil in in Details”-FabienGorgeart- Fransa

“TheDayOff”-WouterStoter- Hollanda

“Cahide Devekuşunun Açık Evliliği”- Ali Kemal Güven- Türkiye

“Çevirmen”-  Emre Kayış-  Türkiye

“Yeryüzündesin ve Bunun Bir Tedavisi Yok”-Umut Beşkırma- Türkiye

“Siyah Çember”- Hasan Can Dağlı- Türkiye

 

“Lütfi”- Cahit Kaya Demir- Türkiye

“İki Parça”- Murat Uğurlu- Turkiye

“Güneh”- Gülistan Acet- Türkiye

“Kalıplar ve Çerçeveler”- Enes Ateş- Türkiye

“Karadeniz”-  Ulaş Karaoğlu- Türkiye

 

 

185 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6904
EURO 4,3455
BIST 108.489
ALTIN 151,5386

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle