Hoşgeldiniz  

STAJYERLERE UZMAN ELİ

admin | 02 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Esenler Belediyesi’nde görev yapan stajyerlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, sağlıktan çevreye, eğitimden tarihe birçok konuda, alanında uzman isimlerin öğrencilere seminer vereceğini söyledi.

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, kendi bünyesinde bulunan stajyerlerin kuruma uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve bu süreci hızlandırmak amacıyla bilgilendirme toplantısı düzenledi. Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat da katıldı.

Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat, stajyerleri kılık-kıyafet, iş saatlerine riayet, izin isteme yönetmeliği, görgü kuralları ve devamsızlık gibi konularda bilgilendirdi. Bolat, gençlere hayata dair çeşitli tavsiyelerde de bulundu.

HAYATA DAİR HER KONUDA EĞİTİMLER

Esenler Belediyesi’nde görev yapan stajyerlerin tam donanımlı olmalarına önem verdiklerini kaydeden Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, ” Sizin başarılı bireyler olmanızın yanı sıra belediyede güvende, rahat, huzurlu olmanız da bizler için çok önemli. Belediye çalışanları ağabey ve ablalarınızdan gerek işinizle gerekse hayata dair birçok konuda öğreneceğiniz şeyler var. Siz de hayatınızın her alanında olduğu gibi hem onlara hem de belediyeye hizmet almaya gelen vatandaşlarımıza nazik ve saygılı olun. Biz de size karşı merhametli, şefkatli olmak zorundayız. Çalışma arkadaşı olmamızın yanında siz ailelerinizin bize emanetisiniz” diye konuştu.

Polat, stajyerlere yönelik eğitici programlar düzenleyeceklerini belirterek, “15 günde bir sağlıktan çevreye, eğitimden tarihe birçok konuda, alanında uzman isimler size seminer verecek. Okulda öğrendiklerinizin yanı sıra burada alacağınız eğitimler, kendinden emin ve tam donanımlı bireyler olmanıza katkı sağlayacak” dedi.

Penis pompası siparişi yapmak için tıklayınız.
Mastürbatör ürünleri için tıklayınız.
Fantazi giyim için tıklayınız.
Şişme mankenler için tıklayınız.

67 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $11.728
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle