Hoşgeldiniz  

Sökeli Çocuklar Zamanda Yolculuk Yapıyorlar

admin | 08 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Söke’de Kent Müzesi ve Çocuk Oyuncakları Müzesi’ni ziyaret eden çocuklar adeta zamanda yolculuğa çıkıyor. Çocukların zaman yolculuğuna bu kez Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran da eşlik ederken, çocuklar kendilerine müze kazandıran Başkanları Toyran’a teşekkür etti.

Yeni eğitim yılının başlamasıyla birlikte ilçe okullarının öğrencileri ve öğretmenleri tarafından ziyaret akınına uğrayan Söke Fatma Suat Orhon Müze ve Sanat Evi, Fahrettin Uyguntüzel İlköğretim Okulu’nu ağırladı. Söke Kent Konseyi Çocuk Meclisi tarafından oluşturulan Söke Çocuk Oyuncakları Sergisini gezen çocuklar anne babalarının oynadığı oyuncakları görünce şaşkınlıklarını gizleyemezken, öğretmenleri rehberliğinde doyasıya eğlenceli vakit geçirdi.

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran Söke’de eksikliği duyulan kent müzesi ve çocuk oyuncakları müzesini ilçeye kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederken; çocukların ve müzeyi ziyaret eden Sökeli vatandaşların memnuniyetlerini almaktan dolayı keyifli olduklarını söyledi.

50 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $11.728
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle