Hoşgeldiniz  

SENFONİ’DEN MÜZİK ZİYAFETİ

admin | 09 Şubat 2019 | Genel

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki programında Ünlü bestekarlarL. V. Beethoven, C. Debussy ve M. Ravel’in eserleri Eskişehirlilerle buluştu. Gecede Solist Nicolas Koeckert ve Şef Ender Sakpınar’ınbaşarılı performansı sanatseverlerden büyük alkış aldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, bu hafta ünlü bestekarlarL. V. Beethoven, C. Debussy ve M. Ravel’inbestelerini Eskişehirlilerle buluşturdu. Şefliğini Ender Sakpınar’ın üstlendiği gecenin ilk bölümünde keman sanatçısıNicolas Koeckertsolistlik yaptı. Eserleri başarılı bir şekilde seslendiren Nicolas Koeckert sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı. Senfoninin ikinci bölümünde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ve şef Ender Sakpınar’ın performansı ayakta alkışlandı.

Senfoni Orkestrası’nın gelecek programında şefliğini Gürer Aykal’ın üstlendiği ve keman sanatçısı Yiğit Karataş’ın solist olarak katılacağı konser, 15 Şubat 2019 Cuma saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda gerçekleşecek.

175 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle