Hoşgeldiniz  

Şampiyonlardan Başkan Gül’e teşekkür

admin | 01 Mart 2018 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kemer’in gururu oldular

Isparta’da yapılan Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar Birinciliği müsabakalarında birinci olan Rukiye Koç Ortaokulu öğrencileri Cihan Sarı ile Gökhan Subaşı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Başkan Gül, öğrencileri kutladı

 

14-18 Şubat tarihlerinde Isparta’da yapılan Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar Birinciliği müsabakaları 70 ilden 1000 sporcu katıldı. Müsabakalara Kemer adına katılan Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu öğrencileri Cihan Sarı ile Gökhay Subaşı birinci oldular.

ŞAMPİYONLARDAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Şampiyon öğrenciler Cihan Sarı ve Gökhay Subaşı Rukiye Koç Ortaokulu Müdürü Aykut Gündüz ve Beden Eğitimi Öğretmeni Özlem Çizme ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Öğrenciler ve öğretmenleri spora destekleri için Başkan Gül’e teşekkür ettiler.

 

“BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM”

İki öğrenciyi, öğretmenlerini ve velilerini kutlayan Başkan Gül, “Kemer’de spora ve her yaştan sporcumuza her zaman destek oluyoruz. 2 şampiyon öğrenci gururumuz oldular. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.  Ziyaret sonunda Başkan Gül, başarılı sporculara çeşitli hediyeler verdi.

234 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle