Hoşgeldiniz  

Sağlıklı Yaşam Derneği’nden Başkan Genç’e teşekkür

admin | 22 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Özelikle çocuk ve gençlerin daha sağlıklı ve kaliteli yaşamaları amacıyla faaliyet gösteren Sağlıklı Yaşam Derneği’nin Yönetim Kurulu, Döşemealtı’na gelerek Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret edip, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Antalya Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Bahattin Bayraktar, Başkan Turgay Genç’e işbirliği için teşekkür etti. Bayraktar; “Biz biriz ve kardeşiz. Bu ay yıldızlı bayrak altında yaşayan her bireyin mutlu olmak hakkı. Bizim amacımızda gençlerimizin daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam geçirebilmeleri için çalışma yapmak. Sportif faaliyetler, kamplar, seyahat ve turnuvalar ile çocuk ve gençler başta olmak üzere herkesin mutluluğu için çaba sarfediyoruz. Belediye Başkanımız Turgay Genç’de bizlere her zaman olduğu gibi yine destek veriyor” diye konuştu.

İnsanlara fayda sağlamak için üzerine ne düşerse yapmaktan mutluluk duyacağını söyleyen Başkan Turgay Genç, “Burası bizim, hepimizin. Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Bölgenin kalkınması ve burada yaşayan her bireyin çok daha mutlu ve huzurlu olması önceliğimiz. Bu konuda dün olduğu gibi bugün de yarında üzerimize düşen ne varsa yapabiliriz” dedi.

296 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle