Hoşgeldiniz  

Güne ‘zumba’ ile başladılar

admin | 17 Şubat 2017 | Sağlık, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

 

Her yaşta sporu teşvik etmek ve vatandaşları fiziksel aktivitelere yönlendirmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi’nin her Cuma gerçekleştirdiği ‘zumba’ etkinliğine Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar da katıldı. Güne spor ve eğlence ile başlayan kadınlar, Başkan Akpınar’ı İzmir Marşı ile karşıladı.

 

İZMİR MARŞI İLE KARŞILADILAR

Karşıyaka Belediyesi’nin, Muharrem Candaş Spor Salonu’nunda her Cuma ‘zumba’ dans etkinliğine katılan yüzlerce Karşıyakalı kadın, bu kez Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı ağırladı. Başkan Akpınar’ı İzmir Marşı ve çiçeklerle karşılayan kadınlar, kendilerine ücretsiz spor yapma imkanı tanıdığı için de Başkan Akpınar’a teşekkür etti. Vatandaşlarla beraber dans etkinliğini izleyen Başkan Akpınar, her yaşta ve her branşta sporu desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

 

“HERKESİ BEKLİYORUZ” 

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Daha fazla insanımızın bilinçli şekilde spor yapmasını sağlamak adına, uzmanlar eşliğinde spor etkinlikleri düzenlemeye devam ediyoruz. Etkinliklerimiz tamamen ücretsiz ve yaş sınırı yok. Bu kentte yaşayan herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesi tek dileğimiz. Bizim görevimiz sadece bina yapmak değil, bu tür sosyal faaliyetlerle toplumu kaynaştırmak. Kadınlarımız bizim için değerli. Onların mutluluğu ve huzuru her şeyin üstünde. Çünkü Karşıyaka özgürlüğün ve bağımsızlığın kenti. Çünkü Karşıyaka Türk kadınının en huzur bulduğu yer” diye konuştu.

karsiyaka_5655 karsiyaka_5544 karsiyaka_5530

141 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle