Hoşgeldiniz  

Rusya’dan Başkan Gül’e teşekkür

admin | 28 Şubat 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kemer’de yaşayan Rus uyruklu vatandaşlar, Rusya Federasyonu’nda 10 Mart 2018 tarihinde yapılacak genel seçim için oylarını Kemer Belediyesi Nikâh Salonu’nda kullanacaklar. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu’ndan gelen bir heyet Başkan Gül’ü ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.

 

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolos Yardımcısı Vyacheslav I. Mikhailov ve Ateşe Victor V. Mikheev Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.10 Mart 2018 tarihinde Rusya’da yapılacak genel seçimlerde Kemer’de yaşayan Rus uyruklu vatandaşlar için oy kullanma yerinin Kemer Belediyesi tarafından sağlandığını kaydeden Mikhailov, desteği için Başkan Mustafa Gül’e teşekkür etti.

Başkan Gül ise, “İlçemizde yaşayan Rus uyruklu vatandaşları hemşehrimiz olarak görüyoruz. Artık onlarda bizden biri oldu. Küçük Moskova olarak tabir edilen Kemer’imizde Rusların sağlıklı oy kullanılmasını sağlamak için Belediye Nikâh Salonumuzu tahsis ettik.Seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyarette nisan ayında yapılacak konsolosluklar arası futbol turnuvası ve yeni turizm sezonuyla ilgili hazırlıklar da konuşuldu.

164 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle