Hoşgeldiniz  

“Ruh Öküzüm İkinci Serisiyle Germenciklilere Yeniden Keyifli Dakikalar Yaşatmaya Geliyor”

admin | 01 Mart 2018 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Germencik Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü’nün tiyatro etkinlikleri kapsamında daha önce sergilenen “Ruh Öküzüm” adlı tiyatro oyunun devamı niteliğinde olan “Ruh Öküzüm Bebek” adlı tiyatro oyunuücretsiz olarak 2 Mart 2018 Cuma akşamı saat 20.00’da Germencik Belediyesi Konferans salonunda seyircisi ile buluşacak.

Güldür Güldür adlı komedi programında Şükran karakteriyle beğeni toplayan Tuğçe Karabayır ile Yetenek Sizsiniz Finalisti Erkan Karadeniz tarafından 2 perde de gösterime sunulacak olan ve ilk gösterimde büyük ilgi gören “Ruh Öküzüm” ikinci serisinde merakla beklenilmeye başladı. Erkan Karadeniz’in yazıp yönettiği, Tuğçe Karabayır ile birlikte sahneledikleri “Ruh Öküzüm Bebek” adlı tiyatroda evli bir çiftin hikâyesi mizahi bir tarzda anlatılıyor.

Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın; “Günlük hayatta karşımıza çıkabilecek vekendi yaşamınıza ait kesitler bulabileceğiniz bol kahkahalı keyifli dakikalar geçireceğiniz ücretsiz tiyatro etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

2 Mart 2018 Cuma akşamı saat 20.00’da Germencik Belediyesi Konferans salonunda gerçekleşecek olan tiyatro için ücretsiz biletlerinizi Germencik Türk Kültür Evi Kültür Kafe, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Ortaklar Zabıta Amirliğinden temin edebilirsiniz.

216 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle