Hoşgeldiniz  

Reklam

 

NO İSİM GÖSTERİM
YERİ
BOYUT
1 Büyük Şerit Her Sayfa 940*100
2 Büyük Şerit Her Sayfa 728*90
3 Dikey Şerit Her Sayfa 100*600
4 Dikey Şerit Her Sayfa 100*600
5 Manşet Altı Ana sayfa Ana Sayfa  620*150
6 Ana sayfa Şerit üst Ana Sayfa 620*150
7 Ana sayfa Şerit orta Ana Sayfa 620*150
8 Ana sayfa Şerit alt Ana Sayfa Üst 300*250
9 Ana sayfa Şerit alt Ana Sayfa Orta 300*500
10 Ana sayfa Şerit alt Ana Sayfa Alt 300*500
11 Ana sayfa Şerit alt Ana Sayfa Alt 300*250
12 Haber Sayfası Üst Haber Sayfası 300*250
13 Haber Sayfası Alt Haber Sayfası 300*500
14 Haber Manşet Altı Haber Sayfası 620*90
1 Mobil Mobil Ana Sayfa Mobil Ana sayfa 300*250
2 Mobil Mobil Haber Mobil Haber Sayfası 300*250

 

Günümüzde reklamın önemi tartışılamayacak kadar büyüktür. Hedef alınan kitlenin düşünce ve alışkanlıklarını etkileyerek satın almaya yönlendirmek ve bu yolla işletmenin karını artırmak reklamın başlıca amacıdır.

Reklam gündelik yaşamımızın adeta bir parçası haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte tüketicilerin ihtiyaç ve talepleri gün geçtikçe artmaktadır. Bir çok üreticinin olduğu bu ticari pazarda müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için farklı olmak gerekir. Ama bazen farklı olmakta yetmeyebilir. Farkınızı hedef kitleye anlatamazsanız sizinde diğerlerinden farkınız olmaz.

Sizin ürününüzdeki farkı hedef kitleye anlatmanın en iyi ve en pratik yolu tabi ki reklamdır. Reklam rekabet unsurunun en belirgin öğesidir. Satışları arttırıp üretim kapasitesini genişletmede çok önemli payı olan reklam firmaların büyümeleri anlamını taşır.

Bir ürünün X firma tarafından üretilmesi ya da bir hizmetin verilmesi o ürünün satışı için yeterli bir koşul değildir. Üretilen malın veya verilen hizmetin kalitesi, fiyatlandırma politikası, dağıtım kanalları vb. kadar önem taşıyan bir unsur da üretilen malın veya verilen hizmetin , o malı hiç tanımayan hedef tüketici kitlesi tarafından tanınması ve satın alma isteğinin sağlanmasıdır.

Bütün bunların olabilmesi içinde yapılacak olan reklamın hedef aldığı tüketici kitlesine hitap edecek kalitede olması gerekir. Bunun içinde hedef alınan kitle doğru biçimde tanınmalı, reklamın yaratıcılığına dair çalışmalar yeterli düzeyde, titizlikle ve olabildiğince özgün biçimde tasarlanmalıdır.

İşte biz size bunu vaat ediyoruz.

İlk iş olarak sizi tanıyarak çalışmaya başlıyoruz. Baştan sona sizinle iletişim içerisinde kalarak hizmetimizi sunuyoruz.

İyi bir reklam filmi için doğru ve vurucu bir metin gerekir. Profesyonel yazı ekibimiz ile sizi en iyi şekilde anlatacak metni yazıyoruz

En kaliteli malzemeler ve işinin ehli profesyonel bir ekip ile çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kurgu ve ulusal tv kanallarında spikerlik yapan arkadaşlarımız tarafından yapılan seslendirme aşamalarından sonra kapak tasarımı yapılmış cd yi istediğiniz sayıda çoğaltarak size teslim ediyoruz.

Biz yaptığımız hizmete iş gözüyle bakmıyoruz, sizi sizin gözünüzden görerek bize anlattığınız sizi bizde dünyaya anlatıyoruz.

Bizim için önemli olan sadece müşterilerimizin memnuniyetidir. Prensibimiz siz mutluysanız bizde mutluyuz.

 

Kent ve Başkan Gazetesi

TEL : 0216 504 99 14

info@kentvebaskan.org

 

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
EN SON HABERLER
© 2007 SİNEMA YAPIM TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle