Hoşgeldiniz  

Pamucak TİMİ işbaşında

admin | 30 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kent görünümüne ve çevre temizliğine önem veren Selçuk Belediyesi Pamucak Sahili’ndeki çevre düzenleme ve alan temizleme çalışmalarını tamamı kadınlardan oluşan dokuz kişilik ekibe teslim etti.

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen çalışmalarla bambaşka bir görüntüye bürünen Pamucak Sahili, yerli ve yabancı turistlerin rahat bir şekilde faydalanabileceği hale getirildi. Yapılan düzenlemelerin sonrasında yepyeni bir görünüme kavuşan Pamucak Sahili geçtiğimiz Ramazan Bayramı tatilinde yerli turist akınına uğradı. Pamucak Sahili’nin dolayısıyla Selçuk esnafının bayram tatili gibi zaman dilimlerinde gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Pamucak Türkiye’nin en uzun kıyı şeridine sahip. Bu sahilin temiz ve tatilcilerin kullanımı için elverişli olması bizim için her zaman çok önemli. Sahilin temizliği konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti vatandaşlarımızdan ve ziyaretçilerimizden de bekliyoruz. Gerek Pamucak Sahili, gerekseSelçuk ilçe merkezinde çevre temizliği için kadın personelimize titiz çalışmalarından dolayı özellikle teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Tesislerde vatandaşların daha rahat edebilmesi için sürekli halde yerine getirilen çevre düzenlemelerinin yanı sıra restoran bölümüne ek olarak ayrıca yeni tuvalet, park ve mescit de eklendi. Selçuk Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik Müdürlükleri de müşterek çalışarak sahil şeridinde iş makineleri ile kumlar elenerek denizinin keyfini çıkarmak isteyen vatandaşlara yardımcı oluyor.

74 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6719
EURO 4,3266
BIST 108.489
ALTIN 151,0847

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle