Hoşgeldiniz  

OTOPARKLARDA FAN İLE GÜVENLİK ÖNLEMİ

admin | 16 Temmuz 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yaşam, Yerel Haberler

2008 yılında kurulan ve o zamandan bu zamana kadar müşterilerine en iyi hizmeti sunan Cvsair, Türkiye içerisinde Havalandırma Sistemleri ve Enerji Verimliliği konusunda sektörde Türkiye’nin en tanınır firmalarından biri olmayı başarmıştır. Özellikle jet fanlar, duman egzoz fanları, çatı fanları ve kanal tipi fanlar kategorilerinde ürünler üreten firma, bu zamana kadar birçok havalandırma sorununa çözüm önerileri sunmuştur.

Jet fanlar hareket eden kütlenin itme kuvveti ile hız değiştirmesi mantığı ile çalışmaktadır.  Bu fanlar genellikle tavana kurulmaktadır ve birçok mekanın sağlam bir biçimde havalandırılmasını sağlar.

Jet Fanlar

Jet fanlar genellikle güvenlik sistemleri ile beraber kullanılmaktadır ve kapalı otopark gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Radyal ve Axial çeşitleri bulunmakta ve bu çeşitler yangına karşı da dayanıklı bir biçimde üretilmektedir.

FAN İLE GÜVENLİK ÖNLEMİ

Sıklıkla tercih edilen bir diğer fan sistemi de duman egzoz fanları çeşitleridir. Herhangi bir yangın durumunda kapalı mekanda bulunan dumanı dışarı tahliye eder. Bu nedenle de görevi oldukça önemlidir. Bu sistemler firmamız tarafından yatak ve dikey olarak montajlanabilmektedir. Öte yandan duman egzoz fanları; sıkıntılı olmayan durumlarda basınçlandırma ve taze hava sağlamak için kullanılmakta yangın anında ise duman egzoz fanı olarak kullanılmaktadır.duman-egzos-fanı

 

Çatı Fanları genellikle genel havalandırmada ve hava sirkülasyonunu sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Bu fanlar çoğunlukla çatı ve baca üzerine monte edilirler. Özellikle endüstriyel tesislerde ve büyük mutfaklarda kullanılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ve isteğiniz üzerine montajlanan çatı fanları, her türlü çatı çeşidine monte edilebilir. Bu fanlar aynı zamanda kanal aracılığı ile ya da direkt olarak montajlanacak şekilde tasarlanmıştır. Aksiyal fanlarda frekans konvertörü ile çalışmaya uygun trifaze motorlar kullanılmaktadır.

çatı-fanları

Kanal Tipi Fanlar, yüksek, aksiyal ve dikdörtgen olarak üçe ayrılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen bu fan tipi, kaliteli malzemelerle üretilmekte ve her türlü duruma karşı da dayanıklı haldedir. Kanal tipi fanlar dikey veya yatay monte edilebilirler. Hava akımını sağlamakta ve olası yangın gibi durumlarda dumanı ve gazı da dışarı tahliye edebilmektedir.kanal-fanı

 

https://cvsair.com.tr/

1093 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle