Hoşgeldiniz  

Öğrenciler konteyner boyadı

admin | 06 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kemer Belediyesi’nin Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında bu kez Şeker İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri konteyner boyadı. Miniklerin sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül verdi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi yoğun ilgi görüyor. 814 11 00 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptıran Kemerliler, Temizlik İşleri Müdürlüğü bahçesinde hazırlanan konteynerleri boyuyor. Daha sora bu çöp konteynerleri resimleri yapan kişilerin kendi mahallelerine gönderiliyor.

 

SERTİFİKALAR NEŞE GÜL’DEN

Konteynerini Kendin Boya Projesi’nin bu haftaki konukları Şeker İlkokulu 1. sınıf öğrencileri oldu. Resim dersini Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün bahçesinde işleyen minikler, konteynerler üzerine çeşitli çizgi film karakterleri ve doğa resimleri çizdiler. Öğrenci ve öğretmenlerin katılım sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül verdi.

 

“ÇEVRE DOSTU BİR GELECEK İÇİN”

Projeye ilginin günden güne arttığını kaydeden Neşe Gül, “ÇöpKonteyneriniKendinBoyaProjesi kapsamında konteynerlerimiz boyanıp mahalle ve sokaklarımızı süslemeye ve örnek olmaya devam ediyor.Çevre dostu bir gelecek yetiştirmek adına duyarlılıkları için Şeker İlköğretim Okulu’nave üstün bir çaba sarf ederek güzel eserler ortaya çıkaran minik katılımcılarımızateşekkür ediyorum” dedi

91 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle