Hoşgeldiniz  

Odunpazarı, o zor günleri hatırlattı

admin | 19 Mart 2018 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler, Üst Manşet

 

Odunpazarı, o zor günleri hatırlattı

 

 

Odunpazarı Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında vatandaşlara üzüm hoşafı ve kuru ekmek dağıttı.

 

Odunpazarı Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yılında şehitlerimizi unutmadı.  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında anma etkinliklerine devam eden Odunpazarı Belediyesi, son olarak Hamamyolu’nda üzüm hoşafı ve kuru ekmek dağıttı. Odunpazarı Belediyesi, cephede zor koşullarda hem düşmanla hem de yoksullukla savaşan Türk askerinin erzak sıkıntısı çektiği zamanlardaki yemeğini dağıtarak o zor günleri hatırlattı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, yaklaşık 2 bin kişiye Odunpazarı Belediyesi AŞEVİ tarafından hazırlanan üzüm hoşafı ve kuru ekmek dağıtıldı.

 

Dağıtım sırasında standı ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt sıraya girerek vatandaşlarla beraber üzüm hoşafı ve kuru ekmek aldı. Başkan Kurt’a CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel de eşlik etti.

 

Vatandaşlar, 18 Mart 1915’de yazılan destanı ve canlarını ortaya koyarak ‘Çanakkale Geçilmez’ dedirten kahraman şehit ve gazileri unutmadığı için Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.

136 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle