Hoşgeldiniz  

NUTUK’U ÇOK İYİ OKUMALISINIZ”

admin | 28 Mart 2017 | Eğitim, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Balıkesir Valiliği, Ayvalık Kaymakamlığı, Ayvalık Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile hayata geçirilen Kitaptan Kanatlar Projesi için, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, bugün saat 09:30’da Altınova Cihan Yorgun Orta Okuluna geldi. . Proje çocuklara, kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesinin yanı sıra öğrencilerin kentin yöneticileri ile bir araya gelmesi sağlanıyor.
Okul Müdürü Atiye Duran yönetiminde Rahmi Gençer 8/D sınıfında gelerek 20 dakika kitap okuma, 20 dakika da sohbet programını gerçekleştirdi.
BAŞKAN GENÇER”HAYATTA BAŞARI ELDE ETMEK İSTİYORSANIZ, NUTUK’U ÇOK İYİ OKUMALISINIZ”
Her okul ziyaretinde olduğu gibi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün eserini heden Başkan Gençer, ”Hayata kitap okuma alışkanlığı kazanarak başlarsanız, çok rahat edersiniz. Ben bu alışkanlığım sayesinde, toplum önünde rahatça konuşabiliyorum. Hayatta başarı elde etmek istiyorsanız, Nutuk’u çok iyi okumalısınız.”dedi.

67 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5778
EURO 4,0052
BIST 98.019
ALTIN 145,7681

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle