Hoşgeldiniz  

Nevruz Bayramı konukları Başkan Alıcık’ı ziyaret etti

admin | 21 Mart 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler


Baharın ve kardeşliğin coşkusu olarak adlandırılan Nevruz Bayramı için Nazilli’ye gelen yabancı guruplar Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Nevruz Bayramında gösterileri ile renk katacak olan Ukrayna, Kazakistan, KKTC, Kuzey Osetya Cumhuriyeti’nden gelen misafir guruplar Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Misafirlerini makam odasının kapısında karşılayan Nazilli Belediye Başkanı Alıcık misafirlerinin ziyaretinin kendini çok mutlu ettiğini ifade etti. Kendilerini misafir etmekten dolayı heyecanlı olduklarını belirten Alıcık, “Sizler bizim kardeşlerimizsiniz. Etle tırnak birbirinden ayrılmaz. Sizleri Nazilli’de görmek ve ağırlamak ayrı bir şeref. Hoş geldiniz Nazilli’ye” dedi.

Başkan Haluk Alıcık, ziyaret kabulünde bu yıl 7. yapılan Nazilli Belediyesi Uluslararası Nevruz Bayramı kutlamalarına renk katacak olmalarından dolayı misafirlerine tek tek teşekkür ederken ülkelerin grup liderleri ile kısa sohbetler etti. Alıcık bu sohbetlerde nevruz ve Nazilli hakkındaki düşüncelerini dinledi. Ziyaret sonunda misafirler ülkelerini simgeleyen çeşitli hediyeleri Alıcık’a takdim etti.

102 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5778
EURO 4,0052
BIST 98.019
ALTIN 145,7681

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle