Hoşgeldiniz  

Mutlu Çocuklar İçin Gerçek Anne Babalık Semineri

admin | 28 Şubat 2018 | Genel, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Sosyolog Polat Doğru, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği “Mutlu Çocuklar İçin Gerçek Anne Babalık” seminerinde Gaziosmanpaşalılarla bir araya geldi. Seminer boyunca hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşandı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Sosyolog Polat Doğru’nun katılımıyla “Mutlu Çocuklar İçin Gerçek Anne Babalık” konulu bir seminer düzenledi. Mutlu çocuk yetiştirmek için anne babaya düşen görevlerin konuşulduğu seminere katılan dinleyiciler Polat’ı büyük bir dikkatle takip etti. Karşılıklı sohbet havasında geçen seminerde, aile içi iletişim dilinin önemi anlatıldı.

“ÇOCUĞUNUZA DEĞERLİ OLDUĞUNU HİSSETTİRİN”

Katılımcılara “Nasıl bir çocuk istiyorsunuz?” sorusunu sorarak konuşmasına başlayan Polat Doğru, anne babanın davranışlarının, çocuk davranışları üzerinde doğrudan etkisi olduğunu ifade etti. Doğru, “Günümüzde çocuk yetiştirmek hiç kolay değil. Geçmişte çocuk olmak zordu. Ancak şimdi anne, baba olmak daha zor. Çocuğunuzdan başarı bekliyorsanız, ona değerli olduğunu hissettirin. Çocukları birbiriyle kıyaslamak işin en tehlikeli kısmı. Çocuğunuz siz istediniz diye herkesten başarılı, herkesten iyi olacak değil. Bırakın çocuğunuz olabileceğinin en iyisi olsun” dedi. Seminer boyunca dinleyenlerle soru-cevap şeklinde ilerlettiği konuşmasında kendi hayatından ve hayatın içinden örnekler sunan Doğru, hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşattı.

377 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle