Hoşgeldiniz  

Muhtarlıklar, Salihli’de

admin | 31 Aralık 2017 | Genel

        

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı, Salihli ilçesinde Çökelek ve Bahçecik Mahallelerini ziyaret etti. Yatırım ve projeleri inceleyen Arslan, muhtar ve vatandaşların kendilerine yaptıkları olumlu geri dönüşlerin, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün doğru ve kaliteli hizmetleri yaptığının göstergesi olduğunu dile getirdi.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla il genelinde yürütülen projeleri yerinde inceleyen Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Salihli ilçesini ziyaret etti. Daire Başkanı Ersoy Arslan ve beraberindeki heyet, Çökelek Mahalle Muhtarı Mevlüt Kılınçlı ve Bahçecik Mahalle Muhtarı Ramazan Gürgen ile bir araya geldi. Ziyaretlerde kendilerine yapılan geri bildirimlerin olumlu olduğunu aktaran Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, “Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün doğru ve ihtiyaç duyulan hizmetleri hayata geçtiğini görüyoruz” diye konuştu.

 

Çalışmaları Muhtarlar Dile Getirdi

Salihli ilçesi Çökelek Mahallesi Muhtarı Mevlüt Kılınçlı, “Mahallemize 22 bin metrekare taş döşemesi yapıldı. Toplu ulaşım ağına dahil edildik. İçme suyumuzun deposuna bakım ve tadilat yapıldı. Bunun yanı sıra taleplerimizi de Daire Başkanımız Ersoy Arslan’a ilettik. Mahalle halkımız yapılan hizmetlerden dolayı çok mutlu. Cengiz Başkanımıza teşekkür ve selamlarımızı iletiyoruz” diye konuştu.

Salihli ilçesi Bahçecik Mahallesi Muhtarı Ramazan Gürgen de, “Mahallemiz, ana arı dağıtım projesi kapsamına alındı. Su deposunun bakımı ve tadilatı yapıldı. Şu an mahallemizde herhangi bir problem bulunmamakta. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Muhtarlıklar, Salihli’de (2)
Muhtarlıklar, Salihli’de (3)
Muhtarlıklar, Salihli’de (4)
Muhtarlıklar, Salihli’de (5)
Muhtarlıklar, Salihli’de (6)
Muhtarlıklar, Salihli’de (7)
62 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8296
EURO 4,6928
BIST $11.475
ALTIN 164,1730

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle