Hoşgeldiniz  

Millet İttifakı Adayı Orkun Şıktaşlı İş Dünyasını Ziyaret Etti

admin | 13 Mart 2019 | Genel, Güncel, Manşet, Siyaset, Üst Manşet, Yerel Yönetimler

Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, seçim çalışmaları kapsamında Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Meclis Başkanı Ümit Türek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay,  Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Topbaş, Hüseyin Hasacar ve Tevfik Aslaner ile bir araya geldi. Millet İttifakı adayı Orkun Şıktaşlı’ya iş dünyası temsilcilerine yaptığı ziyarette  İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın eşlik etti.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Meclis Başkanı Ümit Türek ve Yönetim Kurulu Üyelerine projelerini anlatan Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, Manisa’nın değişime ihtiyacı olduğunu belirtti. 31 Mart günü Manisa’nın değişime start vereceğini söyleyen Şıktaşlı, ‘Manisa’nın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların çözümünün de bizde olduğunu söylüyoruz. Başta İmar olmak üzere, tarım, turizm, eğitim gibi Manisa’da bugüne kadar gerçekleşmeyen, düşünülmeyen projelerimiz ile yola çıktık. Halkımızın vereceği destekle de 1 Nisan sabahından itibaren bu projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. Manisa iş dünyasının en büyük temsilcisi olan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile de çalışmalarımız bir arada olacak. Birliktelik kültürünü Manisa’nın tüm kurumlarına yayacağız. Bugün bizleri kabul ettikleri için Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanına, Meclis başkanına ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum’ dedi.

Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı’ya başarı dileklerini ileten Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, ‘Öncelikle gayet centilmence bir seçim çalışması yürütüldüğünü gözlemliyoruz. Adaylar arasında seviyeli bir rekabet var. Sonuçta bu bir yarış. Halkımız yapılan ya da yapılamayan hizmetleri değerlendirecek ve 31 Mart günü sandığa giderek kararını verecek. Ben Sayın Orkun Şıktaşlı’ya ziyaretleri için teşekkür ediyor, çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum’ dedi.

75 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


sonuclist
© 2012 Kent ve Başkan Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle