Hoşgeldiniz  

MİLAS BELEDİYESİNDEN RODMİX VE SATHİ ASFALT KAPLAMA ATAĞI.

admin | 15 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Milas Belediyesi, sorumluluk alanında kalan kırsal mahallerde yol çalışmalarına devam ediyor.

Milas  Belediyesi  Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ilçe geneli ve kırsal mahallerde sorumluluk alanında kalan ulaşım yollarında çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Birçok mahallede yeni ulaşım yolu açan ekipler mevcut yollarda da rodmix ve sathi asfalt kaplama çalışmalarına hız kazandırdı.

Fen işleri ekipleri Beçin  Mahallesi’nde Yüksek okul ve Beçin kalesine ulaşım sağlayan yolda rodmix,  Fesleğen,Hayıtlı ve Demirciler arası bağlantı yolunda 8 km sathi asfalt kaplama,Kemer Mahallesi Balçık yolunda rodmix kaplama  çalışmalarını tamamlarken , 10 km’lik Türbe-İlamet yolu ve Alaçam-Karacahisar mahalleleri arasın sathi asfalt kaplama  çalışmalarını ise sürdürüyor.

Milas Belediyesi  ilçe ve kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların  modern ve daha güvenli yollarda ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarına 2017 yılı sonuna kadar devam edecek.

54 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6986
EURO 4,3423
BIST 107.661
ALTIN 151,7327

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle