Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Milas Belediyesi Senfonik Kent Orkestrası çalışmalarını sürdürüyor.

admin | 21 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

KONSER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR.

Milas Belediyesi tarafından kurulan Senfonik Kent Orkestrası çalışmalarını şef Tuncay Mızrak yönetiminde sürdürüyor. Milas Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi (Amfi Tiyatro) içerisinde Cuma ve Cumartesi günleri 47 öğrenciyle çalışmalarını  devam ettiren Senfonik Kent  Orkestrasını  ziyaret eden Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat orkestra üyelerine çalışmalarında başarı dileyerek baklava ikramında bulundu.

Senfonik Kent Orkestrası şefi Tuncay Mızrak; Senfonik Kent orkestramızda her yaştan üyemiz mevcut.Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Herkesi bu sanatsal çalışmalara katılarak sosyal yaşama katkıda bulunmaları için davet ediyor, sanata ve sanatçıya verdikleri değer için Milas Belediyesi’ne, Başkan Yardımcısı Zeynep Mat’a ve Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum dedi. Mızrak ayrıca 25-26 Kasım tarihleri arası gerçekleştirilecek 4. Milas Zeytin Hasat Şenliklerinde ilk günü saat 13:00’de Atapark’ta  Milas Belediyesi Senfonik Kent Orkestrası olarak  konser vereceklerini belirtti.

Şef Tuncay Mızrak ve orkestra üyeleriyle sohbet eden Başkan Yardımcısı Zeynep Mat ; Gönüllülük esasıyla başladığınız ve örnek teşkil eden birlik, beraberlik ve uyumlu çalışmalarınızdan dolayı başta koro şefimizi ve değerli orkestra  görevlilerini kutluyor, başarılar diliyorum. Her anlamda  sizleri desteklediğimizi ve her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

GUR_5509
GUR_5518
GUR_5551
GUR_5565
69 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.255
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle