Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Menderes’te Kış Denetimi

| 22 Kasım 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Menderes’te belediye ekipleri tarafından kömür satış depolarına denetim gerçekleştirildi.

Menderes Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ruhsat Müdürlüğü ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından ısınma amaçlı kullanılan yakıt aletlerinin, hava kalitesi üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla ilçe genelinde kömür satışı yapan depolarda denetim gerçekleştirildi. Denetimlerde katı yakıt satıcı kayıt belgesi, iş yeri ruhsatı ile irsaliye ve faturalar kontrol edildi.

Sağlık için

Çalışma hakkında açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Kış aylarının gelmesiyle birlikte ilçemizde denetimlerimize arttırdık. Özellikle kömür satışının yapıldığı depolarda ekiplerimiz kontrollerini gerçekleştirdi. Bu denetimlerde amacımız insan sağlığına ve çevreye olumsuz etkilerin oluşmasını en aza indirgemek” dedi.

Temiz enerji çalışmaları devam

Menderes’i doğalgazla tanıştırdıklarını da hatırlatan Başkan Soylu, “  Bir yandan kömür depolarına denetim gerçekleştirirken bir yandan da temiz enerji doğalgazı ilçemizin geneline yaymaya devam ediyoruz. Bizim dönemimizde ilçemiz temiz enerji doğalgazla tanışmış ve hızlı şekilde ilçe merkezimizde doğalgaz kullanılmaya başlanmıştı.  Bu çalışmalarda programlı  şekilde devam ediyor” diye konuştu.

65 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7728
EURO 4,6638
BIST $11.493
ALTIN 162,2850

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle