Hoşgeldiniz  

Mehmet Süne Buca’da düzenlenen 29 Ekim kutlamasına katıldı

admin | 29 Ekim 2018 | Genel, Siyaset, Yerel Haberler

Önceki dönem CHP PM Üyesi, CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, Buca’da düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) önceki dönem PM Üyesi ve CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, Buca’da düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine katıldı. Kasaplar Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan tören çelenk sunumuyla devam etti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir konuşma gerçekleştiren CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ cumhuriyet değerlerinin önemine vurgu yaptı.

Törenin sonunda Danıştay’ın aldığı kararla tekrar gündeme oturan “Andımız” hep bir ağızdan okundu.

“Son yıllarda cumhuriyetin değeri daha çok anlaşılıyor”

Törenin ardından basın mensuplarına konuşan CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, özellikle son yıllarda cumhuriyetin değerinin daha çok anlaşıldığını söyleyerek “Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizin aziz hatıraları karşısında saygıyla eğilerek tüm Türkiye Cumhuriyeti ulusunun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum” dedi.

262 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle