Hoşgeldiniz  

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM PLATFORMU TOPLANDI

admin | 08 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

 

Marmara Belediyeler Birliği İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu, Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri’nde toplandı. İstanbul’daki ilçe belediyeleriyle birlikte Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Av.Hüsnü Yeşilyurt, Marmara Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Ülkü Arıkboğa, Yönetim Danışmanı Angela Terasi, Bolu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Av. Kadir Erol, Marmara Belediyeler Birliği İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Şahin veKartal Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Güray Ünseven’inde yer aldığıtoplantıya 5 ayrı ilden 55 kişi katıldı.

 

Toplantıda;Yönetim Danışmanı Angela Terasi,‘Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi’ konusunda bir sunum gerçekleştirirken, Yrd. Doç. Dr. Ülkü Arıkboğa,belediye çalışanlarının eğitimi, sorunlar ve çözüm önerilerine değindi. Marmara Belediyeler Birliği İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Şahin ise Marmara Belediyeler Birliği’nin faaliyetleri ile insan kaynakları ve eğitim çalıştayı hakkında bilgi verdi.

 

Toplantıda konuşma yapan Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, “Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına hoş geldiniz diyor, hepinize teşekkür ediyorum. Bulunduğumuz tesisleri 2009 yılında Orman Bakanlığı’ndan tahsis ettik. Çok atıl bir durumdaydı.Burayı, yaptığımız bakımla böyle güzel hale getirdik. Burada hem otel kısmı hemde halk plajı kısmımız var. Bizim için buranın önemi çok büyük. Bizim 29 müdürlüğümüz var ve müdürlüklerimizin eğitimine çok önem veriyoruz. Tüm eğitim çalışmalarımızı burada yapıyoruz. Göreve geldiğimizden itibaren kurumsallaşmanın çok önemli olduğuna inandığımız için, personelimizin eğitimine çok önem verdik ve personelimizden eğitim konusunda hiçbirşey esirgemedik. Belediyeler Birliği’nin ve diğer eğitim kurumlarının yardımlarından faydalandık ve bu sosyal tesisimiz, eğitimlerimize ev sahipliği yaptı.Sizleri de burada ağırlamaktan sonderece mutluyuz” dedi.

 

Toplantının ardından Kartal Belediyesi Büyükada SosyalTesisleri’ni gezen katılımcılar, Kartal Belediyesi’nin misafirperverliğinden çok memnun kaldıklarını belirterek adadan ayrıldı.

62 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6677
EURO 4,3293
BIST 107.970
ALTIN 151,5633

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle