Hoşgeldiniz  

Manisa TSO’dan Jandarma Komutanı Erhan Can’a Ziyaret

ibrahim bektas | 13 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Manisa TSO’dan Jandarma Komutanı Erhan Can’a Ziyaret

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu, Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu kısa bir süre önce Manisa’ya atanan Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarı dileklerini ilettiler.

  Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ziyarette, Manisa’nın ekonomik yapısı ve odanın çalışmaları hakkında Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can’a bilgi verdi. Manisa’nın güvenli bir şehir olduğunu belirten Erbil, ‘Jandarma ülkemizde huzurun temininde en önemli kuruluşlarından birisidir. Bizlerin güvenliği için gece gündüz demen çalışan bir kurumun her zaman oda olarak yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile bir kez daha komutanımıza Manisa’mıza hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum’ dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can nazik ziyaretleri için Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu’na teşekkür etti. Vatandaşın huzuru ve güvenliği için çalıştıklarını belirten Can, sivil toplum kuruluşlarının yapmış oldukları ziyaretlerinde kendilerine ayrı motivasyon sağladığını söyledi.

76 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6677
EURO 4,3293
BIST 107.970
ALTIN 151,5633

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle