Hoşgeldiniz  

Manisa TSO’da Yapı İşyerlerinde İş Sağlı ve Güvenliği toplantısı düzenleniyor

admin | 28 Şubat 2018 | Ekonomi, Genel, Yerel Haberler

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Şubat ayı etkinlik programı kapsamında inşaat sektörünü yakından ilgilendiren ‘Yapı işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenliyor. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası’nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu İzmir Grup Başkanlığı İş Müfettişi Muharrem Arıkel’in sunumuyla 28 Şubat 2018 Çarşamba günü gerçekleşecek olan toplantı  saat 14.00’da başlayacak.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu İzmir Grup Başkanlığı İş Müfettişi Muharrem Arıkel düzenlenecek toplantıda katılımcıları 2018 yılı yapı programlı teftişlerinde dikkat edilecek hususlar, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının yapı işleri özelindeki uygulamaları ile işverenlerin cezai ve hukuki sorumlulukları hakkında bilgilendirecek.

 

Özellikle inşaat sektörün de yer alan firmaları yakından ilgilendiren bir toplantıya ev sahipliği yapacaklarını belirten Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, ‘Bu önemli toplantıya sektör de yer alan firma temsilcilerimizi davet ediyorum’ dedi.

 

273 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle