Hoşgeldiniz  

Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı

admin | 12 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Ziraat Odası Başkanlığı’nın çalışmalarıyla ilçede faaliyete giren Ziraat Tarım Market’in açılış programına katıldı.

Ziraat Odası Başkanlığı tarafından Kula’da Ziraat Tarım Marketi açıldı. 42 farklı ürünün satışa sunulacağı tarım market düzenlenen programla açıldı. Açılış programına, Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi partilerin İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda Kulalı vatandaş katıldı. Protokol üyelerinin konuşmalarıyla başlayan açılış, Kur’an tilaveti ve kurban kesimiyle devam etti. Günün anısına hediyeler verilen açılış programı kurdela kesimiyle son buldu.

 

Başkan Tosun; “Ziraat Tarım Market, Kula’da Önemli Bir Eksiği Giderecek”

Kula için tarım ve hayvancılığın önemli bir ekonomik geçim kaynağı olduğunu belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “İlçemizde tarım ve hayvancılık faaliyeti yoğun bir şekilde yapılıyor. Tarım ve ziraii faaliyetlerle geçimini sağlayan hemşerilerimize yol göstermek yardımcı olmak hepimizin görevidir. Manisa Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde yaptığımız kırsal kalkınmaya yönelik fidan dağıtımından sonra ilçemizde böyle bir çalışmanın yapılması hem bizi hem de Kulalı hemşerilerimizi memnun etti. Ziraat Tarım Market’inin hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (1)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (2)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (3)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (4)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (5)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (6)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (7)
Kula’ya Ziraat Tarım Marketi Açıldı (8)
94 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7831
EURO 4,6349
BIST $10.640
ALTIN 162,1192

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle