Hoşgeldiniz  

KULA’DA 4 BİN 800 METRELİK DERE TEMİZLİĞİ

admin | 24 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesinde 4 bin 800 metrelik dere temizlik çalışmasını tamamlayarak Seyit Ali ve Zaferiye mahallelerinin taşkın derdine son verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, dere yataklarının vatandaş için tehdit oluşturmasının önüne geçiyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Kula’nın Seyit Ali ve Zaferiye mahallelerinde başladığı dere temizlik çalışmalarını tamamladı. MASKİ ekipleri, 2 mahallede 4 bin 800 metre temizlik çalışması gerçekleştirdi. Dere yataklarının çöplerden arındırılması ile birlikte sağlıklı su akışı sağlandı.

Temizlik çalışması çok iyi oldu”

Seyit Ali Mahalle Muhtarı Fethi Şadan, “Temizlik çalışması çok iyi oldu. Allah devamını nasip eder inşallah. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a görevlerinde başarılar diliyoruz. Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerinden memnunuz” açıklamasını yaptı.

“Yukarıda Allah var hizmet yapılıyor”

Zaferiye Mahalle Muhtarı Murat Yılmaz, “Çalışmadan memnunuz. Daha önce yapılmayan işler yapılıyor. Temizlik çalışmasının yanı sıra mahallemizde taş döşeme işi de var. Yukarıda Allah var hizmet yapılıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz” dedi.

110 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6904
EURO 4,3455
BIST 108.489
ALTIN 151,5386

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle