Hoşgeldiniz  

Kula Belediyesi Kendi Kendine Yetiyor

admin | 25 Mayıs 2017 | Genel, Üst Manşet, Yerel Haberler

Kula Belediyesi’ne ait araç şantiyesi, belediye araçlarının bakım ve onarımını dışardan yardım almadan kendi imkanları ile tamir ediyor. Ayrıca şantiyede yer alan demirci ve marangoz ustaları ile resmi binaların çatı ve demir doğrama işlemleri yapılıyor.
Kula Belediyesi’nin araç bakımları, Kula Belediyesi’nde yer alan kademede eksiksiz bir şekilde yapılıyor. Kula Belediyesi bünyesinde yer alan makam araçları, traktörler, otobüs ve farklı tonajlarda iş makinalarının her tür onarım ve servis ihtiyaçları karşılandığı gibi şantiyede görev alan demirci ve marangoz ustaları, resmi binaların tadilatını yapıyor. Dışardan herhangi bir iş gücüne ihtiyaç duymadan sadece parça ihtiyacı karşılandığını belirten yetkililer, Kula Belediyesi’ni araç ve ekipman tamiri noktasında dışa bağımlılığını minimuma indirdiklerini ifade ettiler.
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediyesi’nde israfa yer olmadığını belirterek, “Kula Belediyesi yatırımlarını doğru mecralara yaparak gelirlerini israf etmeden Kula’ya hizmete devam edecektir. Kula Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren müdürlükler ve birimlerin hepsi kendi kendine yetecek düzeye ulaşması sayesinde israfın önüne geçerek dışarıya kaynak aktarılmasının önüne geçtik” diye konuştu.

144 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6904
EURO 4,3455
BIST 108.489
ALTIN 151,5386

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle