Hoşgeldiniz  

Kula, Antalya City Expo Fuarı’nda

admin | 28 Mart 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun Antalya’da düzenlenen City Expo Fuarı’na katıldı. City Expo Fuarında sergilenen ve Belediyeler tarafından ilgi gören saha görevlerinde kullanılan araçları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Şehirciliğe farklı bir boyut kazandıran City Expo Fuarı’na katılarak, belediyeler için hazırlanmış projeleri ve belediyelerin sahada kullanmaları için özel olarak dizayn edilen ekipmanların yer aldığı fuarda temaslarda ve incelemelerde bulundu.1500’e yakın Belediye Başkanının katılımıyla gerçekleşen, fuara yerli ve yabancı yerel yöneticiler katıldı. 7. Antalya City Expo Fuarında, Kula Belediyesi’ni temsil etmek üzere Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Faik Şentürk, Kula Belediye Meclis Üyesi Nafiz Aydın yer aldı. Başkan Tosun, Kula Belediyesi’nde kullanılmak üzere, şehircilik teknolojilerini kapsayan birbirinden yeni ürünlerin yer aldığı ve şehirciliğe yeni soluk getiren planları inceledi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Teknoloji değiştikçe şehircilik kavramının da geliştiğini belirterek, “Kula Belediyesi tarihi kimliğiyle yaşasa da artık gençler modern yaşama adapte oluyor. Kula’nın kendi öz evlatlarını Kula’dan kopmaması için ve daha yaşanılabilir bir Kula için bizde kollarımızı sıvadık. Bu fuarlar Belediyeciliğin gelişmesi ve teknolojiyi takip etmemiz açısından kaçırılmayacak fırsatlar var. İnşallah, Belediyemizin ihtiyaç duyduğu bu gelişmeleri imkanlarımız ölçüsünde ilçemize adapte ederek daha yaşanılır bir Kula inşa edeceğiz” dedi.

45 Kez Görüntülendi.
Etiketler: ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5611
EURO 4,0089
BIST 96.406
ALTIN 144,1489

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle